Archief

Hieronder vind je alle uitslagen van eerder verreden wedstrijden terug. Klik op de desbetreffende maand en je ziet alle punten en klasseringen per rubriek in een handig overzicht. 

2018

21 januari B t/m Z2

I.v.m. stormschade aan de rijbaan is deze wedstrijd helaas afgelast.

18 februari B t/m Z2

Jury bij C: Meyer, M.
M2/P, proef 19 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Esther Montijn Mendes M2 P 19 Bucephalus, RV. 175,5
2 Ruby Glas Ufion M2 P 19 West-Friesland, RV. 174,5
M2/P, proef 20 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ruby Glas Ufion M2 P 20 West-Friesland, RV. 180
2 Esther Montijn Mendes M2 P 20 Bucephalus, RV. 176
L2/P, proef 11 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Marene Bethlem Armani L2 P 11 Harenkarspel, RV. 191,5
2 Linda Waltmann Baeyke fan Erberveld L2 P 11 Harenkarspel, RV. 183
3 Sanne Nijkamp – Tromp Chanita M L2 P 11 Harenkarspel, RV. 178
4 Sandra Van den Brink Biwilarda.C L2 P 11 Harenkarspel, RV. 170
5 Sylvia Mol C’est La Vie L2 P 11 Harenkarspel, RV. 168
L2/P, proef 12 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Marene Bethlem Armani L2 P 12 Harenkarspel, RV. 187
2 Sandra Van den Brink Biwilarda.C L2 P 12 Harenkarspel, RV. 177,5
3 Sanne Nijkamp – Tromp Chanita M L2 P 12 Harenkarspel, RV. 177
4 Linda Waltmann Baeyke fan Erberveld L2 P 12 Harenkarspel, RV. 175
5 Sylvia Mol C’est La Vie L2 P 12 Harenkarspel, RV. 173
L1/C-L1/D-L1/E, proef 7 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Kelly Jonker Vito L1 D 7 Harenkarspel, PC. 182,5
L1/C-L1/D-L1/E, proef 8 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Kelly Jonker Vito L1 D 8 Harenkarspel, PC. 185
Jury bij C: Nat – Teijmant, C.
B/P, proef 3 (6 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Marlies Dirks H.rosalinde B P 3 Hollands Noorden, RV. 201
2 Manon van Diepen Fello B P 3 Heerhugowaard, RV. 196
3 Franka Grasboer cezan B P 3 Schermeer Ruiters, RV. 196
4 Mayke Van Rossen Fontessa B P 3 Callinghe, RV. 192,5
5 Anna Vroegop Armani B P 3 Harenkarspel, RV. 188,5
6 Charlotte Deken Lunisa B P 3 Harenkarspel, RV. 172,5
B/P, proef 4 (6 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Mayke Van Rossen Fontessa B P 4 Callinghe, RV. 202
2 Manon van Diepen Fello B P 4 Heerhugowaard, RV. 199,5
3 Franka Grasboer cezan B P 4 Schermeer Ruiters, RV. 196,5
4 Marlies Dirks H.rosalinde B P 4 Hollands Noorden, RV. 193
5 Anna Vroegop Armani B P 4 Harenkarspel, RV. 191
6 Charlotte Deken Lunisa B P 4 Harenkarspel, RV. 169
L1/P, proef 7 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Lola Volkers Marina E. L1 P 7 Harenkarspel, RV. 186
2 Hannah Wiegerink Dance Of Passion L1 P 7 Phoenix, RV. 185,5
3 Floor Engel Djezz L1 P 7 Belckmeer, Paardensport Centrum 173
x Kiki Sijm Ulene L1 P 7 Heerhugowaard, RV. Vrijw
L1/P, proef 8 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Hannah Wiegerink Dance Of Passion L1 P 8 Phoenix, RV. 189,5
2 Lola Volkers Marina E. L1 P 8 Harenkarspel, RV. 189
3 Floor Engel Djezz L1 P 8 Belckmeer, Paardensport Centrum 170
x Kiki Sijm Ulene L1 P 8 Heerhugowaard, RV. Vrijw
Jury bij C: Geest, A.T.H. Van der
M1/P, proef 15 (6 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Lisanne Helder Ciant M1 P 15 Niedorper Ros Beyaert, RV. 186
2 Judith Valk – Brouwer Aeshah M1 P 15 Harenkarspel, RV. 186
3 Jessica Mol Zie-zo M1 P 15 Noorderkoggenruiters, RV. 185
4 Eleni Soerjo Nova M1 P 15 Harenkarspel, RV. 174,5
5 Celine Lohmuller Mister Diamond Emporio M1 P 15 Phoenix, RV. 174,5
6 Kirsten Van Stralen Ylia M1 P 15 Harenkarspel, RV. 163,5
M1/P, proef 16 (6 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Jessica Mol Zie-zo M1 P 16 Noorderkoggenruiters, RV. 183
2 Lisanne Helder Ciant M1 P 16 Niedorper Ros Beyaert, RV. 182
3 Judith Valk – Brouwer Aeshah M1 P 16 Harenkarspel, RV. 180,5
4 Celine Lohmuller Mister Diamond Emporio M1 P 16 Phoenix, RV. 176,5
5 Eleni Soerjo Nova M1 P 16 Harenkarspel, RV. 176
6 Kirsten Van Stralen Ylia M1 P 16 Harenkarspel, RV. 163,5
Z1/P-Z2/P, proef 27/23 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Dionne Saman Dragonfly Z2 P 27 West-Friesland, RV. 205
2 Marjon Konijn Dorarijke Z1 P 23 Bucephalus, RV. 201,5
3 Nelina Bas Zomer Z2 P 27 West-Friesland, RV. 191
4 Jorid Speets Olivia S Z1 P 23 Harenkarspel, RV. 190,5
x Roos Oudeman Walona Z2 P 27 Heerhugowaard, RV. Vrijw
Z1/P-Z2/P, proef 28/24 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Dionne Saman Dragonfly Z2 P 28 West-Friesland, RV. 204
2 Roos Oudeman Walona Z2 P 28 Heerhugowaard, RV. 201,5
3 Jorid Speets Olivia S Z1 P 24 Harenkarspel, RV. 195
4 Nelina Bas Zomer Z2 P 28 West-Friesland, RV. 194,5


18 Maart B t/m Z2

Jury bij C: Exter, J.M. Van
B/P, proef 5 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Stephanie Pardaan Illusion Night B P 5 Heerhugowaard, RV. 204,5
2 Latisha Croes Adorea B P 5 Harenkarspel, RV. 177,5
3 Kirsten Riechelman Hilton B P 5 Heerhugowaard, RV. 176
4 Dominique Van Dusschoten Martha Hoeve Here She Is B P 5 Groeneweg, RV. 165,5
x Debbie Groot – van der Geest Kanaalhoeve’s Achilles B P 5 Bucephalus, RV. NG
B/P, proef 6 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Stephanie Pardaan Illusion Night B P 6 Heerhugowaard, RV. 192,5
2 Kirsten Riechelman Hilton B P 6 Heerhugowaard, RV. 179
3 Dominique Van Dusschoten Martha Hoeve Here She Is B P 6 Groeneweg, RV. 176
4 Latisha Croes Adorea B P 6 Harenkarspel, RV. 169
x Debbie Groot – van der Geest Kanaalhoeve’s Achilles B P 6 Bucephalus, RV. NG
Z1/P, proef 25 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Elvira Vink Levade’s Q Z1 P 25 Heerhugowaard, RV. 236
2 Petra Helling Scarlet Z1 P 25 Heerhugowaard, RV. 204
x Robin Baars Raspoetin Z1 P 25 Harenkarspel, RV. NG
Z1/P, proef 26 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Elvira Vink Levade’s Q Z1 P 26 Heerhugowaard, RV. 224
2 Petra Helling Scarlet Z1 P 26 Heerhugowaard, RV. 185
x Robin Baars Raspoetin Z1 P 26 Harenkarspel, RV. NG
Z2/P, proef 29 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Laura Ursem Dario Dance Trance Z2 P 29 Noorderkoggenruiters, RV. 220,5
2 Moniek Van Veen Hudson Z2 P 29 Harenkarspel, RV. 214,5
3 Nelina Bas Zomer Z2 P 29 West-Friesland, RV. 190
Z2/P, proef 30 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Laura Ursem Dario Dance Trance Z2 P 30 Noorderkoggenruiters, RV. 216
2 Moniek Van Veen Hudson Z2 P 30 Harenkarspel, RV. 209,5
x Nelina Bas Zomer Z2 P 30 West-Friesland, RV. Vrijw
Jury bij C: Duin, M.D. Van
M1/P, proef 17 (7 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Esmee Van Zijl Ganilia M1 P 17 Oude Veer, RV. 176,5
2 Lucia Tiben Scarlett O’hara M1 P 17 Westfrisia, RV. 172,5
3 Ilse Schoenmaker Ewieni L M1 P 17 Zaanse Ruiters, RV. 170
4 Nathalie Wattimena Lex M1 P 17 Vuurtorenruiters, RV. 169,5
5 Merel Tenhage Don Diëgo M1 P 17 Phoenix, RV. 168,5
6 Eleni Soerjo Nova M1 P 17 Harenkarspel, RV. 166,5
7 Judith Valk – Brouwer Aeshah M1 P 17 Harenkarspel, RV. 166
M1/P, proef 18 (7 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Esmee Van Zijl Ganilia M1 P 18 Oude Veer, RV. 182,5
2 Merel Tenhage Don Diëgo M1 P 18 Phoenix, RV. 177,5
3 Ilse Schoenmaker Ewieni L M1 P 18 Zaanse Ruiters, RV. 172,5
Lucia Tiben Scarlett O’hara M1 P 18 Westfrisia, RV. 172,5
5 Judith Valk – Brouwer Aeshah M1 P 18 Harenkarspel, RV. 170,5
6 Nathalie Wattimena Lex M1 P 18 Vuurtorenruiters, RV. 169,5
7 Eleni Soerjo Nova M1 P 18 Harenkarspel, RV. 165,5
M2/P, proef 21 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Robin Baars Elmone G.s.m. M2 P 21 Harenkarspel, RV. 177,5
2 Ruby Glas Ufion M2 P 21 West-Friesland, RV. 174,5
3 Lonni Nielsen Eldert fan ’t Zijperland M2 P 21 West-Friesland, RV. 159,5
M2/P, proef 22 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ruby Glas Ufion M2 P 22 West-Friesland, RV. 180
2 Robin Baars Elmone G.s.m. M2 P 22 Harenkarspel, RV. 169
3 Lonni Nielsen Eldert fan ’t Zijperland M2 P 22 West-Friesland, RV. 159,5
Jury bij C: Bitter, H.P.
L1/C-L1/D-L1/E, proef 9 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Floor Poland Angel Nile Delas L1 D 9 Schildknapen, PC. De 175,5
L1/C-L1/D-L1/E, proef 10 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Floor Poland Angel Nile Delas L1 D 10 Schildknapen, PC. De 171
L1/P, proef 9 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Melanie Beentjes Ybelien V.d. Hofstad L1 P 9 Heemskerk, RV. 192
2 Celine Lohmuller Golden Lucky Star L1 P 9 Phoenix, RV. 187,5
3 Jessie Met Ciant L1 P 9 Niedorper Ros Beyaert, RV. 172,5
4 Floor Engel Djezz L1 P 9 Belckmeer, Paardensport Centrum 166,5
5 Monique Bosch Watze L1 P 9 Harenkarspel, RV. 166
L1/P, proef 10 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Melanie Beentjes Ybelien V.d. Hofstad L1 P 10 Heemskerk, RV. 186,5
2 Celine Lohmuller Golden Lucky Star L1 P 10 Phoenix, RV. 182,5
3 Floor Engel Djezz L1 P 10 Belckmeer, Paardensport Centrum 174
4 Monique Bosch Watze L1 P 10 Harenkarspel, RV. 169,5
5 Jessie Met Ciant L1 P 10 Niedorper Ros Beyaert, RV. 163
L2/P, proef 13 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Marene Bethlem Armani L2 P 13 Harenkarspel, RV. 192
2 Sylvia Mol C’est La Vie L2 P 13 Harenkarspel, RV. 188,5
3 Samantha Kok Luca L2 P 13 Heerhugowaard, RV. 183,5
4 Iris Glas Brinky L2 P 13 West-Friesland, RV. 172
5 Leonie de Kraker Luctor Et Emergo L2 P 13 Oude Veer, RV. 157,5
L2/P, proef 14 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Marene Bethlem Armani L2 P 14 Harenkarspel, RV. 196,5
2 Samantha Kok Luca L2 P 14 Heerhugowaard, RV. 180
3 Iris Glas Brinky L2 P 14 West-Friesland, RV. 167,5
4 Sylvia Mol C’est La Vie L2 P 14 Harenkarspel, RV. 164
5 Leonie de Kraker Luctor Et Emergo L2 P 14 Oude Veer, RV. 158,5

15 april 2018 (B t/m Z2)

Jury bij C: Brouwer – Clausen, E.A.C.
M2/P, proef 21 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Daimy Tijdeman Floor M2 P 21 Duinruiters, RV. De 177
2 Lydia Winter – Van de Wint Faylango W M2 P 21 Wironruiters, RV. 172
3 Robin Baars Elmone G.s.m. M2 P 21 Harenkarspel, RV. 156,5
M2/P, proef 22 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Lydia Winter – Van de Wint Faylango W M2 P 22 Wironruiters, RV. 177,5
2 Daimy Tijdeman Floor M2 P 22 Duinruiters, RV. De 176
3 Robin Baars Elmone G.s.m. M2 P 22 Harenkarspel, RV. 165,5
Z1/C-Z1/D-Z1/E, proef 25 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Djayna Folmer Sulaatik’s Valencio Z1 D 25 Belckmeer, Paardensport Centrum 190,5
Z1/C-Z1/D-Z1/E, proef 26 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Djayna Folmer Sulaatik’s Valencio Z1 D 26 Belckmeer, Paardensport Centrum 196
Z1/P-Z2/P, proef 29/25 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Laura Ursem Dario Dance Trance Z2 P 29 Noorderkoggenruiters, RV. 225,5
2 Robin Baars Raspoetin Z1 P 25 Harenkarspel, RV. 204
3 Moniek Van Veen Hudson Z2 P 29 Harenkarspel, RV. 191
4 Jorid Speets Olivia S Z1 P 25 Harenkarspel, RV. 186,5
Z1/P-Z2/P, proef 30/26 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Laura Ursem Dario Dance Trance Z2 P 30 Noorderkoggenruiters, RV. 218
2 Robin Baars Raspoetin Z1 P 26 Harenkarspel, RV. 199,5
3 Moniek Van Veen Hudson Z2 P 30 Harenkarspel, RV. 197,5
4 Jorid Speets Olivia S Z1 P 26 Harenkarspel, RV. 182,5
Jury bij C: Leeuw – Hogenes, A.J.A.
M1/P, proef 17 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Bianca Schroder Hapiness M1 P 17 Phoenix, RV. 180,5
2 Jorid Speets impatience M1 P 17 Harenkarspel, RV. 180
3 Judith Valk – Brouwer Aeshah M1 P 17 Harenkarspel, RV. 172,5
4 Monique Bosch Job M1 P 17 Harenkarspel, RV. 164
5 Merel Tenhage Don Diëgo M1 P 17 Phoenix, RV. 157,5
M1/P, proef 18 (6 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Jorid Speets impatience M1 P 18 Harenkarspel, RV. 190
2 Suzan Houwing Abacadabra M1 P 18 Harenkarspel, RV. 184
3 Judith Valk – Brouwer Aeshah M1 P 18 Harenkarspel, RV. 169
4 Monique Bosch Job M1 P 18 Harenkarspel, RV. 163
x Bianca Schroder Hapiness M1 P 18 Phoenix, RV. Vrijw
Merel Tenhage Don Diëgo M1 P 18 Phoenix, RV. Vrijw
M1/C-M1/D-M1/E, proef 17 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Roxanne Capelle Wester Aikema’s Lienke M1 D 17 Schermeer Ruiters, PC. 172,5
M1/C-M1/D-M1/E, proef 18 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Roxanne Capelle Wester Aikema’s Lienke M1 D 18 Schermeer Ruiters, PC. 175
Jury bij C: Mazenier, J.
B/A-B/B, proef 5 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Isabella Pronk Riton Pinokkio B B 5 Schermeer Ruiters, PC. 182
B/A-B/B, proef 6 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Isabella Pronk Riton Pinokkio B B 6 Schermeer Ruiters, PC. 197,5
B/C-B/D-B/E, proef 5 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Maud Krijgsman Smarty B C 5 Harenkarspel, PC. 194,5
x Roos Poland Angel Nile Delas B D 5 Harenkarspel, PC. Uit4
B/C-B/D-B/E, proef 6 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Maud Krijgsman Smarty B C 6 Harenkarspel, PC. 192,5
2 Roos Poland Angel Nile Delas B D 6 Harenkarspel, PC. 169,5
B/P, proef 5 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Debbie Groot – van der Geest Kanaalhoeve’s Achilles B P 5 Bucephalus, RV. 201
2 Annemiek De Nijs Floor B P 5 Harenkarspel, RV. 177,5
3 Dominique Van Dusschoten Martha Hoeve Here She Is B P 5 Groeneweg, RV. 161,5
B/P, proef 6 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Debbie Groot – van der Geest Kanaalhoeve’s Achilles B P 6 Bucephalus, RV. 199,5
2 Annemiek De Nijs Floor B P 6 Harenkarspel, RV. 190,5
3 Dominique Van Dusschoten Martha Hoeve Here She Is B P 6 Groeneweg, RV. 183,5
L1/C-L1/D-L1/E-L2/C-L2/D-L2/E, proef 13/9 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Melissa Boon Elmara L2 D 13 Harenkarspel, PC. 180
2 Floor Poland Angel Nile Delas L1 D 9 Schildknapen, PC. De 158
L1/C-L1/D-L1/E-L2/D-L2/C-L2/E, proef 14/10 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Melissa Boon Elmara L2 D 14 Harenkarspel, PC. 181
2 Floor Poland Angel Nile Delas L1 D 10 Schildknapen, PC. De 155
L1/P, proef 9 (7 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Nanda Sluis Femme du Moulin L1 P 9 Heerhugowaard, RV. 186,5
2 Sharon Broertjes – Ederzeel Vainqueur L1 P 9 Harenkarspel, RV. 181,5
3 Lola Volkers Marina E. L1 P 9 Harenkarspel, RV. 180
4 Daniëlle Van Oostveen D’olympic L1 P 9 Phoenix, RV. 177
5 Jacintha de Groot Aquavite L1 P 9 Alcmaria Hippix, RV. 176
6 Monique Bosch Watze L1 P 9 Harenkarspel, RV. 175,5
x Floor Engel Djezz L1 P 9 Belckmeer, Paardensport Centrum Uit2
L1/P, proef 10 (6 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Sharon Broertjes – Ederzeel Vainqueur L1 P 10 Harenkarspel, RV. 189,5
2 Nanda Sluis Femme du Moulin L1 P 10 Heerhugowaard, RV. 188,5
3 Lola Volkers Marina E. L1 P 10 Harenkarspel, RV. 177,5
4 Daniëlle Van Oostveen D’olympic L1 P 10 Phoenix, RV. 176,5
5 Jacintha de Groot Aquavite L1 P 10 Alcmaria Hippix, RV. 174,5
6 Monique Bosch Watze L1 P 10 Harenkarspel, RV. 173,5
x Floor Engel Djezz L1 P 10 Belckmeer, Paardensport Centrum NG
L2/P, proef 13 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tanja Wagenaar Dexter L2 P 13 Schermeer Ruiters, RV. 186
2 Sanne Nijkamp – Tromp Chanita M L2 P 13 Harenkarspel, RV. 182
3 Gina Bitter Nike Van De Boomerwaal L2 P 13 Duinridders, RV. 175
x Sylvia Mol C’est La Vie L2 P 13 Harenkarspel, RV. NG
L2/P, proef 14 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tanja Wagenaar Dexter L2 P 14 Schermeer Ruiters, RV. 187,5
2 Gina Bitter Nike Van De Boomerwaal L2 P 14 Duinridders, RV. 175
3 Sanne Nijkamp – Tromp Chanita M L2 P 14 Harenkarspel, RV. 174,5
x Sylvia Mol C’est La Vie L2 P 14 Harenkarspel, RV. NG

20 mei (B t/m Z2)

Jury bij C: Munster – Muller, A. Van
Z1/P, proef 23 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Stans Plaatsman Hennessy Carré Z1 P 23 Waddenruiters, RV. 230,5
2 Jorid Speets Olivia S Z1 P 23 Harenkarspel, RV. 207
3 Melanie Van den Berg Pioenfee Z1 P 23 Harenkarspel, RV. 187
x Robin Baars Raspoetin Z1 P 23 Harenkarspel, RV. Vrijw
Nicole Raat Zylvester Z1 P 23 Bucephalus, RV. NG
Dusty Wynberg Eyecatcher Z1 P 23 Hoorn, RV. NG
Z1/P, proef 24 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Stans Plaatsman Hennessy Carré Z1 P 24 Waddenruiters, RV. 220
2 Robin Baars Raspoetin Z1 P 24 Harenkarspel, RV. 201
3 Jorid Speets Olivia S Z1 P 24 Harenkarspel, RV. 200
x Melanie Van den Berg Pioenfee Z1 P 24 Harenkarspel, RV. Vrijw
Nicole Raat Zylvester Z1 P 24 Bucephalus, RV. NG
Dusty Wynberg Eyecatcher Z1 P 24 Hoorn, RV. NG
Z2/P, proef 27 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Moniek Van Veen Hudson Z2 P 27 Harenkarspel, RV. 213,5
2 Laura Ursem Dario Dance Trance Z2 P 27 Noorderkoggenruiters, RV. 210
3 Ineke Keizer – Ketelaar Anieni- K Z2 P 27 Heerhugowaard, RV. 200,5
4 Sophie Timmer Hoaitsen Van De Oude Pleat Z2 P 27 Lelyruiters, RV. 185,5
Z2/P, proef 28 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Moniek Van Veen Hudson Z2 P 28 Harenkarspel, RV. 237
2 Laura Ursem Dario Dance Trance Z2 P 28 Noorderkoggenruiters, RV. 197
3 Ineke Keizer – Ketelaar Anieni- K Z2 P 28 Heerhugowaard, RV. 189,5
4 Sophie Timmer Hoaitsen Van De Oude Pleat Z2 P 28 Lelyruiters, RV. 184
Jury bij C: Hof – Wafelbakker, S.E. Van ‘t
B/C-B/D-B/E, proef 3 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Lynn Koeman Look At Me B B E 3 Berkenruiters, PC. De 191,5
2 Roos Poland Angel Nile Delas B D 3 Harenkarspel, PC. 170,5
3 Charlotte Deken Lunisa B E 3 Harenkarspel, PC. 162
B/C-B/D-B/E, proef 4 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Lynn Koeman Look At Me B B E 4 Berkenruiters, PC. De 191,5
2 Roos Poland Angel Nile Delas B D 4 Harenkarspel, PC. 170,5
3 Charlotte Deken Lunisa B E 4 Harenkarspel, PC. 167
L1/P, proef 7 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Bjarne Danenberg Cassanova L1 P 7 Belckmeer, RV. 188
2 Robin Baars Harm-jan L1 P 7 Harenkarspel, RV. 179
3 Lisa de Klerk Condor L1 P 7 Hollands Noorden, RV. 170
4 Debbie Groot – van der Geest Kanaalhoeve’s Achilles L1 P 7 Bucephalus, RV. 168,5
5 Ilse Vijn Luxes L1 P 7 Noorderkoggenruiters, RV. 165,5
L1/P, proef 8 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Bjarne Danenberg Cassanova L1 P 8 Belckmeer, RV. 188,5
2 Robin Baars Harm-jan L1 P 8 Harenkarspel, RV. 183
3 Debbie Groot – van der Geest Kanaalhoeve’s Achilles L1 P 8 Bucephalus, RV. 174,5
Lisa de Klerk Condor L1 P 8 Hollands Noorden, RV. 174,5
5 Ilse Vijn Luxes L1 P 8 Noorderkoggenruiters, RV. 164
M1/P-M2/P, proef 19/15 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Robin Baars Elmone G.s.m. M2 P 19 Harenkarspel, RV. 185,5
2 Jorid Speets impatience M1 P 15 Harenkarspel, RV. 181
M1/P-M2/P, proef 16/20 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Jorid Speets impatience M1 P 16 Harenkarspel, RV. 176,5
2 Robin Baars Elmone G.s.m. M2 P 20 Harenkarspel, RV. 171
M2/C-M2/D-M2/E, proef 19 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Valerie Bergsma Queeny M2 D 19 Belckmeer, PC. 180
M2/C-M2/D-M2/E, proef 20 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Valerie Bergsma Queeny M2 D 20 Belckmeer, PC. 177,5
L2/C-L2/D-L2/E, proef 11 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Melissa Boon Elmara L2 D 11 Harenkarspel, PC. 186,5
L2/C-L2/D-L2/E, proef 12 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Melissa Boon Elmara L2 D 12 Harenkarspel, PC. 180,5
Jury bij C: Martha, D.E.
B/P, proef 3 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Bo Meijer Wise Guy Eros B P 3 Noorderkoggenruiters, RV. 196
2 Franka Grasboer cezan B P 3 Schermeer Ruiters, RV. 188,5
3 Annemiek De Nijs Floor B P 3 Harenkarspel, RV. 188
4 Dieuwke Boomsma Twist B P 3 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 185
5 Kayleigh Meuleman Bo B P 3 Wironruiters, RV. 182
B/P, proef 4 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Bo Meijer Wise Guy Eros B P 4 Noorderkoggenruiters, RV. 195
2 Annemiek De Nijs Floor B P 4 Harenkarspel, RV. 193,5
3 Kayleigh Meuleman Bo B P 4 Wironruiters, RV. 182
Dieuwke Boomsma Twist B P 4 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. 182
L1/C-L1/D-L1/E, proef 7 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Kelly Jonker Vito L1 D 7 Harenkarspel, PC. 183,5
2 Nikita Strijbis Larry Andy L1 D 7 Harenkarspel, PC. 178,5
L1/C-L1/D-L1/E, proef 8 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Kelly Jonker Vito L1 D 8 Harenkarspel, PC. 199
2 Nikita Strijbis Larry Andy L1 D 8 Harenkarspel, PC. 175
L2/P, proef 11 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Mayke Van Rossen Fontessa L2 P 11 Callinghe, RV. 194
2 Samantha Kok Luca L2 P 11 Heerhugowaard, RV. 182
3 Sanne Nijkamp – Tromp Chanita M L2 P 11 Harenkarspel, RV. 177,5
4 Sylvia Mol C’est La Vie L2 P 11 Harenkarspel, RV. 173,5
L2/P, proef 12 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Mayke Van Rossen Fontessa L2 P 12 Callinghe, RV. 189,5
2 Samantha Kok Luca L2 P 12 Heerhugowaard, RV. 177,5
3 Sanne Nijkamp – Tromp Chanita M L2 P 12 Harenkarspel, RV. 177
x Sylvia Mol C’est La Vie L2 P 12 Harenkarspel, RV. NG
L1/P, proef 7 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Lola Volkers Marina E. L1 P 7 Harenkarspel, RV. 193
L1/P, proef 8 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Lola Volkers Marina E. L1 P 8 Harenkarspel, RV. 192,5

 Juni

Jury bij C: Veen, P.M. Van
ZZL/P, proef 31 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Marilyn Lulofs Zubiquille ZZL P 31 Harenkarspel, RV. 198
ZZL/P, proef 32 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Marilyn Lulofs Zubiquille ZZL P 32 Harenkarspel, RV. 210
Z1/P, proef 23 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Anneke Bartelsman Joske Z1 P 23 Bucephalus, RV. 197,5
2 Robin Baars Raspoetin Z1 P 23 Harenkarspel, RV. 194
Z1/P, proef 24 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Robin Baars Raspoetin Z1 P 24 Harenkarspel, RV. 198,5
2 Anneke Bartelsman Joske Z1 P 24 Bucephalus, RV. 196,5
L2/P, proef 11 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Judith Bos – Hauwert Frederieke L2 P 11 Harenkarspel, RV. 197,5
2 Linda Waltmann Baeyke fan Erberveld L2 P 11 Harenkarspel, RV. 177
3 Leonie de Kraker Luctor Et Emergo L2 P 11 Oude Veer, RV. 172,5
4 Sanne Nijkamp – Tromp Chanita M L2 P 11 Harenkarspel, RV. 170,5
5 Mireille Jansen MDG Vainquer L2 P 11 Bon Ami, RV. 161,5
L2/P, proef 12 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Judith Bos – Hauwert Frederieke L2 P 12 Harenkarspel, RV. 201,5
2 Linda Waltmann Baeyke fan Erberveld L2 P 12 Harenkarspel, RV. 180
3 Leonie de Kraker Luctor Et Emergo L2 P 12 Oude Veer, RV. 173,5
4 Sanne Nijkamp – Tromp Chanita M L2 P 12 Harenkarspel, RV. 173,5
5 Mireille Jansen MDG Vainquer L2 P 12 Bon Ami, RV. 172,5
M1/P-M2/P, proef 15/19 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tess Kok Ed-tack M1 P 15 Duinridders, RV. 180
2 Robin Baars Elmone G.s.m. M2 P 19 Harenkarspel, RV. 176,5
3 Kim Wijker Gambit M2 P 19 Heerhugowaard, RV. 173
x Michelle Hennipman Amira M1 P 15 Heerhugowaard, RV. NG
M1/P-M2/P, proef 16/20 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tess Kok Ed-tack M1 P 16 Duinridders, RV. 188
2 Robin Baars Elmone G.s.m. M2 P 20 Harenkarspel, RV. 180
3 Kim Wijker Gambit M2 P 20 Heerhugowaard, RV. 175,5
x Michelle Hennipman Amira M1 P 16 Heerhugowaard, RV. NG
Jury bij C: Wattjes, N.
B/C-B/D-B/E, proef 3 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Froukje Hoefman Valis Blanda’s Cantik B E 3 Beukers BV, Manege 206,5
2 Sabrina Stoop Bisquit B D 3 Belckmeer, Paardensport Centrum 203,5
3 Roos Poland Angel Nile Delas B D 3 Harenkarspel, PC. 194
4 Maud Krijgsman Smarty B C 3 Harenkarspel, PC. 193
B/C-B/D-B/E, proef 4 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Sabrina Stoop Bisquit B D 4 Belckmeer, Paardensport Centrum 203
2 Froukje Hoefman Valis Blanda’s Cantik B E 4 Beukers BV, Manege 202,5
3 Maud Krijgsman Smarty B C 4 Harenkarspel, PC. 195,5
4 Roos Poland Angel Nile Delas B D 4 Harenkarspel, PC. 191,5
B/P, proef 3 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Annemiek De Nijs Floor B P 3 Harenkarspel, RV. 192,5
2 Jacintha van Dekken Athena B P 3 Phoenix, RV. 179
3 Annet Baartman Your Latest Trick B P 3 Duinruiters, RV. De 177
4 Claudia Bankersen Stal Okkema’s Zweitse B P 3 Nienoord, RV. 162,5
B/P, proef 4 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Annemiek De Nijs Floor B P 4 Harenkarspel, RV. 191
2 Jacintha van Dekken Athena B P 4 Phoenix, RV. 182
3 Annet Baartman Your Latest Trick B P 4 Duinruiters, RV. De 174,5
4 Claudia Bankersen Stal Okkema’s Zweitse B P 4 Nienoord, RV. 164
L1/P, proef 7 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ilse Vijn Luxes L1 P 7 Noorderkoggenruiters, RV. 173
2 Jessie Met Ciant L1 P 7 172,5
x Melanie Asjes Wythlove Promise L1 P 7 Phoenix, RV. NG
L1/P, proef 8 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Jessie Met Ciant L1 P 8   197
2 Ilse Vijn Luxes L1 P 8 Noorderkoggenruiters, RV. 166,5
x Melanie Asjes Wythlove Promise L1 P 8 Phoenix, RV. NG

15 juli 2018

Jury bij C: Vonck, C.J.
M2/P, proef 22 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Saskia Keijzer Gameboy M2 P 22 Wironruiters, RV. 187
2 Lonni Nielsen Eldert fan ’t Zijperland M2 P 22 West-Friesland, RV. 182
3 Sabine Van Stipriaan Absolute Power M2 P 22 Phoenix, RV. 174,5
M2/P, proef 21 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Lonni Nielsen Eldert fan ’t Zijperland M2 P 21 West-Friesland, RV. 185
2 Saskia Keijzer Gameboy M2 P 21 Wironruiters, RV. 184
3 Sabine Van Stipriaan Absolute Power M2 P 21 Phoenix, RV. 180
Z1/P, proef 25 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Danielle Huijberts Ribov Z1 P 25 West-Friesland, RV. 213,5
2 Robin Baars Elmone G.s.m. Z1 P 25 Harenkarspel, RV. 206,5
3 Anneke Bartelsman Joske Z1 P 25 Bucephalus, RV. 200,5
Z1/P, proef 26 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Danielle Huijberts Ribov Z1 P 26 West-Friesland, RV. 212,5
2 Robin Baars Elmone G.s.m. Z1 P 26 Harenkarspel, RV. 211,5
3 Anneke Bartelsman Joske Z1 P 26 Bucephalus, RV. 198,5
L2/P, proef 14 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Danielle Huijberts Black L2 P 14 West-Friesland, RV. 192
2 Sharon Broertjes – Ederzeel Vainqueur L2 P 14 Harenkarspel, RV. 185
L2/P, proef 13 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Danielle Huijberts Black L2 P 13 West-Friesland, RV. 190
2 Sharon Broertjes – Ederzeel Vainqueur L2 P 13 Harenkarspel, RV. 186,5
Jury bij C: Blokzijl – Versteeg, P.S.C.
L1/P, proef 9 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tamara Tuk Calice L1 P 9 Heerhugowaard, RV. 200,5
2 Daniëlle Van Oostveen D’olympic L1 P 9 Phoenix, RV. 182,5
3 Britt Van Diepen Fayah Summer L1 P 9 Heerhugowaard, RV. 179
4 Jessie Met Ciant L1 P 9 Niedorper Ros Beyaert, RV. 172,5
5 Ilse Vijn Luxes L1 P 9 Noorderkoggenruiters, RV. 168
x Dieuwke Boomsma Twist L1 P 9 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. NG
Sherien Sintebin Wuberlina K Z L1 P 9 Alcmaria Hippix, RV. NG
L1/P, proef 10 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tamara Tuk Calice L1 P 10 Heerhugowaard, RV. 198,5
2 Daniëlle Van Oostveen D’olympic L1 P 10 Phoenix, RV. 182,5
3 Ilse Vijn Luxes L1 P 10 Noorderkoggenruiters, RV. 177,5
Jessie Met Ciant L1 P 10 Niedorper Ros Beyaert, RV. 177,5
5 Britt Van Diepen Fayah Summer L1 P 10 Heerhugowaard, RV. 177
x Dieuwke Boomsma Twist L1 P 10 Sjaerdema-liauckemaruiters, RV. NG
Sherien Sintebin Wuberlina K Z L1 P 10 Alcmaria Hippix, RV. NG
M1/P, proef 17 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Annelous Koning Centaure M1 P 17 West-Friesland, RV. 182,5
2 Tess Kok Ed-tack M1 P 17 Duinridders, RV. 179
3 Jiska Beerepoot – Sinnecker Cayen M1 P 17 Noorderkoggenruiters, RV. 166,5
M1/P, proef 18 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Annelous Koning Centaure M1 P 18 West-Friesland, RV. 185,5
2 Tess Kok Ed-tack M1 P 18 Duinridders, RV. 174,5
3 Jiska Beerepoot – Sinnecker Cayen M1 P 18 Noorderkoggenruiters, RV. 159,5
Jury bij C: Kommer, H.M. Van de
B/C-B/D-B/E, proef 5 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Marleen Koning Levy van de Boshoeve B D 5 Alcmaria Hippix, PC. 196,5
2 Danita Vriesema Kanaalhoeve’s Beauty B D 5 Belckmeer, PC. 184,5
B/C-B/D-B/E, proef 6 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Marleen Koning Levy van de Boshoeve B D 6 Alcmaria Hippix, PC. 188
2 Danita Vriesema Kanaalhoeve’s Beauty B D 6 Belckmeer, PC. 184
B/P, proef 5 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Larissa Klaassen Wispering Shadow K. B P 5 Alcmaria Hippix, RV. 191
2 Samantha Schipper Chanita B P 5 Duinridders, RV. 178
3 Viola Breg Hamelten B P 5 Niedorper Ros Beyaert, RV. 174,5
4 Annet Baartman Your Latest Trick B P 5 Duinruiters, RV. De 174,5
B/P, proef 6 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Viola Breg Hamelten B P 6 Niedorper Ros Beyaert, RV. 194
2 Larissa Klaassen Wispering Shadow K. B P 6 Alcmaria Hippix, RV. 191,5
3 Samantha Schipper Chanita B P 6 Duinridders, RV. 177,5
4 Annet Baartman Your Latest Trick B P 6 Duinruiters, RV. De 177
L2/P, proef 14 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Celine Lohmuller Golden Lucky Star L2 P 14 Phoenix, RV. 192
2 Sanne Nijkamp – Tromp Chanita M L2 P 14 Harenkarspel, RV. 185
x Femke Streefkerk Senna L2 P 14 Alcmaria Hippix, RV. NG
L2/P, proef 13 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Celine Lohmuller Golden Lucky Star L2 P 13 Phoenix, RV. 184,5
2 Sanne Nijkamp – Tromp Chanita M L2 P 13 Harenkarspel, RV. 181
x Femke Streefkerk Senna L2 P 13 Alcmaria Hippix, RV. NG

augustus

16 september B t/m Z2

Jury bij C: Elderen – Geertzema, A.L. Van
M1/P, proef 15 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tara Den Hartog PrimeVal Kossack M1 P 15 Soc. Rijvereniging Vennen, RV. 178,5
2 Marene Bethlem Armani M1 P 15 Harenkarspel, RV. 177
3 Mayke Van Rossen Fontessa M1 P 15 Callinghe, RV. 175
4 Marlies Winder – Aay Elite M1 P 15 Harenkarspel, RV. 160,5
5 Sharon Broertjes – Ederzeel Vainqueur M1 P 15 Harenkarspel, RV. 156
M1/P, proef 16 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tara Den Hartog PrimeVal Kossack M1 P 16 Soc. Rijvereniging Vennen, RV. 182
2 Mayke Van Rossen Fontessa M1 P 16 Callinghe, RV. 181,5
3 Marlies Winder – Aay Elite M1 P 16 Harenkarspel, RV. 179
4 Marene Bethlem Armani M1 P 16 Harenkarspel, RV. 169,5
5 Sharon Broertjes – Ederzeel Vainqueur M1 P 16 Harenkarspel, RV. 169,5
M2/P, proef 19 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Jeanne Swier Armin van ’t Leestenschhof M2 P 19 IJsselmeerruiters, RV. 191
2 Judith Valk – Brouwer Aeshah Carré M2 P 19 Harenkarspel, RV. 178
3 Lisanne Van Rossen Victor M2 P 19 Callinghe, RV. 160
M2/P, proef 20 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Jeanne Swier Armin van ’t Leestenschhof M2 P 20 IJsselmeerruiters, RV. 185
2 Judith Valk – Brouwer Aeshah Carré M2 P 20 Harenkarspel, RV. 171,5
3 Lisanne Van Rossen Victor M2 P 20 Callinghe, RV. 160,5
Z1/P, proef 23 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Saskia Keijzer Escapado M Z1 P 23 Wironruiters, RV. 192,5
2 Chantal Kurvers Flinstone Z1 P 23 Heerhugowaard, RV. 176
Z1/P, proef 24 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Saskia Keijzer Escapado M Z1 P 24 Wironruiters, RV. 191
2 Chantal Kurvers Flinstone Z1 P 24 Heerhugowaard, RV. 181,5
Jury bij C: Weijling, I.
B/C-B/D-B/E, proef 3 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Maud Krijgsman Smarty B C 3 Harenkarspel, PC. 181
B/C-B/D-B/E, proef 4 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Maud Krijgsman Smarty B C 4 Harenkarspel, PC. 183
B/P, proef 3 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Samantha Schipper Chanita B P 3 Duinridders, RV. 184
x Viola Breg Hamelten B P 3 Niedorper Ros Beyaert, RV. NG
B/P, proef 4 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Samantha Schipper Chanita B P 4 Duinridders, RV. 186
x Viola Breg Hamelten B P 4 Niedorper Ros Beyaert, RV. NG
L1/P, proef 7 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Annemiek De Nijs Floor L1 P 7 Harenkarspel, RV. 184
2 Melanie Asjes Wythlove Promise L1 P 7 Heerhugowaard, RV. 173,5
3 Sherien Sintebin Wuberlina K Z L1 P 7 Alcmaria Hippix, RV. 164
L1/P, proef 8 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Annemiek De Nijs Floor L1 P 8 Harenkarspel, RV. 189,5
2 Melanie Asjes Wythlove Promise L1 P 8 Heerhugowaard, RV. 178,5
x Sherien Sintebin Wuberlina K Z L1 P 8 Alcmaria Hippix, RV. Vrijw
L2/P, proef 11 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Jessie Met Ciant L2 P 11 Niedorper Ros Beyaert, RV. 177,5
2 Manon Schilder Une D’avril L2 P 11 Berkenruiters, RV. 173,5
3 Linda Waltmann Baeyke fan Erberveld L2 P 11 Harenkarspel, RV. 167,5
4 Mireille Jansen MDG Vainquer L2 P 11 Bon Ami, RV. 165
L2/P, proef 12 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. Cat. P.nr. Vereniging ptn.
1 Mireille Jansen MDG Vainquer L2 P 12 Bon Ami, RV. 182,5
2 Linda Waltmann Baeyke fan Erberveld L2 P 12 Harenkarspel, RV. 178
3 Jessie Met Ciant L2 P 12 Niedorper Ros Beyaert, RV. 173
4 Manon Schilder Une D’avril L2 P 12 Berkenruiters, RV. 169,5

oktober

18 november 2018

Jury bij C: Grin – Schriek, M.J.
B/C-B/D-B/E, proef 5 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Maud Krijgsman Smarty B 5 Harenkarspel, PC. 191
2 Nanette De Wit Eikenhorst’s Robbie B 5 Duinruiters, PC. De 190,5
3 Pip Van Dijk Princess B 5 Hoogwoud, Stal 173
B/C-B/D-B/E, proef 6 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Nanette De Wit Eikenhorst’s Robbie B 6 Duinruiters, PC. De 201
2 Maud Krijgsman Smarty B 6 Harenkarspel, PC. 194,5
3 Pip Van Dijk Princess B 6 Hoogwoud, Stal 168
B/P, proef 5 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ilse Hooiveld Zwingly B 5 Bucephalus, RV. 201,5
2 Viola Breg Hamelten B 5 Niedorper Ros Beyaert, RV. 193
B/P, proef 6 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ilse Hooiveld Zwingly B 6 Bucephalus, RV. 203,5
2 Viola Breg Hamelten B 6 Niedorper Ros Beyaert, RV. 190,5
L1/C-L1/D-L1/E, proef 9 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Dominique Levering Strongbow L1 9 Bucephalus, PC. 183,5
2 Froukje Hoefman Valis Blanda’s Cantik L1 9 Beukers BV, Manege 172
L1/C-L1/D-L1/E, proef 10 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Dominique Levering Strongbow L1 10 Bucephalus, PC. 189
2 Froukje Hoefman Valis Blanda’s Cantik L1 10 Beukers BV, Manege 178,5
L1/P, proef 9 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tamara Simpson Hollywood L1 9 Belckmeer, RV. 172
2 Samantha Schipper Chanita L1 9 Duinridders, RV. 155,5
x Chantal Kortbeek Muscaat van de lohòfte L1 9 Belckmeer, RV. NG
L1/P, proef 10 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tamara Simpson Hollywood L1 10 Belckmeer, RV. 178
2 Samantha Schipper Chanita L1 10 Duinridders, RV. 164
x Chantal Kortbeek Muscaat van de lohòfte L1 10 Belckmeer, RV. NG
Jury bij C: Dekker, D.J.
Z1/P-Z2/P, proef 25/29 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ingeborg Ovaa Gio d’oro Z1 25 Harenkarspel, RV. 199
2 Rosalie Jongejan Cadance Z2 29 Belckmeer, RV. 197,5
3 Jorid Speets Olivia S Z1 25 Harenkarspel, RV. 191,5
4 Nedoera Althai Biwilarda.C Z1 25 Westfrisia, RV. 187
Z1/P-Z2/P, proef 26/30 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ingeborg Ovaa Gio d’oro Z1 26 Harenkarspel, RV. 198,5
2 Jorid Speets Olivia S Z1 26 Harenkarspel, RV. 196
3 Rosalie Jongejan Cadance Z2 30 Belckmeer, RV. 193,5
4 Nedoera Althai Biwilarda.C Z1 26 Westfrisia, RV. 180
Z1/C-Z1/D-Z1/E, proef 25 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Anna Byrne Banshee Z1 25 Zaanse Ruiters, PC. 191
Z1/C-Z1/D-Z1/E, proef 26 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Anna Byrne Banshee Z1 26 Zaanse Ruiters, PC. 189,5
M1/P, proef 17 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Sharon Broertjes – Ederzeel Vainqueur M1 17 Harenkarspel, RV. 192
2 Jorid Speets impatience M1 17 Harenkarspel, RV. 184,5
3 Noella Van Rossum Beaumonde M1 17 Alcmaria Hippix, RV. 174
4 Lisanne Helder Ciant M1 17 Niedorper Ros Beyaert, RV. 166,5
M1/P, proef 18 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Sharon Broertjes – Ederzeel Vainqueur M1 18 Harenkarspel, RV. 189
2 Jorid Speets impatience M1 18 Harenkarspel, RV. 180,5
3 Noella Van Rossum Beaumonde M1 18 Alcmaria Hippix, RV. 175
4 Lisanne Helder Ciant M1 18 Niedorper Ros Beyaert, RV. 171,5
M1/C-M1/D-M1/E, proef 17 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
x Bo Gouwenberg Diesel M1 17 Duinruiters, PC. De Vrijw
Jury bij C: Spaander, M.
L2/P, proef 13 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Manon Van Hylckama vlieg Kingsley Iquazu L2 13 Alcmaria Hippix, RV. 202
2 Annemiek De Nijs Floor L2 13 Harenkarspel, RV. 182,5
3 Eva Peereboom Empelaer’s Cinclair L2 13 Westfrisia, RV. 169,5
4 Jolanda Munster – Nijman Future L2 13 Hoef V.O.F., Manege De 168
5 Mireille Jansen MDG Vainquer L2 13 Bon Ami, RV. 145,5
L2/P, proef 14 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Manon Van Hylckama vlieg Kingsley Iquazu L2 14 Alcmaria Hippix, RV. 192,5
2 Annemiek De Nijs Floor L2 14 Harenkarspel, RV. 189,5
3 Jolanda Munster – Nijman Future L2 14 Hoef V.O.F., Manege De 172
4 Eva Peereboom Empelaer’s Cinclair L2 14 Westfrisia, RV. 168,5
5 Mireille Jansen MDG Vainquer L2 14 Bon Ami, RV. 159,5
M2/C-M2/D-M2/E, proef 21 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Juul Groot Briljant Star Zhivago M2 21 Groot, Manege 203,5
M2/C-M2/D-M2/E, proef 22 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Juul Groot Briljant Star Zhivago M2 22 Groot, Manege 212
M2/P, proef 21 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Mirjam Vriend Tamara M2 21 Duinridders, RV. 175,5
2 Aniek De Vries Endless Love M2 21 Duinridders, RV. 175,5
M2/P, proef 22 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Aniek De Vries Endless Love M2 22 Duinridders, RV. 182
2 Mirjam Vriend Tamara M2 22 Duinridders, RV. 170,5