Uitslagen

Hieronder vind je de uitslagen van onze laatste wedstrijd. Alle winnaars van harte gefeliciteerd! Voor uitslagen van eerder verreden wedstrijden kun je in het Archief kijken. Benieuwd naar de tussenstand van het Clubkampioenschap? Kijk dan hier

18 november B t/m Z2

Jury bij C: Grin – Schriek, M.J.
B/C-B/D-B/E, proef 5 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Maud Krijgsman Smarty B 5 Harenkarspel, PC. 191
2 Nanette De Wit Eikenhorst’s Robbie B 5 Duinruiters, PC. De 190,5
3 Pip Van Dijk Princess B 5 Hoogwoud, Stal 173
B/C-B/D-B/E, proef 6 (3 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Nanette De Wit Eikenhorst’s Robbie B 6 Duinruiters, PC. De 201
2 Maud Krijgsman Smarty B 6 Harenkarspel, PC. 194,5
3 Pip Van Dijk Princess B 6 Hoogwoud, Stal 168
B/P, proef 5 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ilse Hooiveld Zwingly B 5 Bucephalus, RV. 201,5
2 Viola Breg Hamelten B 5 Niedorper Ros Beyaert, RV. 193
B/P, proef 6 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ilse Hooiveld Zwingly B 6 Bucephalus, RV. 203,5
2 Viola Breg Hamelten B 6 Niedorper Ros Beyaert, RV. 190,5
L1/C-L1/D-L1/E, proef 9 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Dominique Levering Strongbow L1 9 Bucephalus, PC. 183,5
2 Froukje Hoefman Valis Blanda’s Cantik L1 9 Beukers BV, Manege 172
L1/C-L1/D-L1/E, proef 10 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Dominique Levering Strongbow L1 10 Bucephalus, PC. 189
2 Froukje Hoefman Valis Blanda’s Cantik L1 10 Beukers BV, Manege 178,5
L1/P, proef 9 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tamara Simpson Hollywood L1 9 Belckmeer, RV. 172
2 Samantha Schipper Chanita L1 9 Duinridders, RV. 155,5
x Chantal Kortbeek Muscaat van de lohòfte L1 9 Belckmeer, RV. NG
L1/P, proef 10 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Tamara Simpson Hollywood L1 10 Belckmeer, RV. 178
2 Samantha Schipper Chanita L1 10 Duinridders, RV. 164
x Chantal Kortbeek Muscaat van de lohòfte L1 10 Belckmeer, RV. NG
Jury bij C: Dekker, D.J.
Z1/P-Z2/P, proef 25/29 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ingeborg Ovaa Gio d’oro Z1 25 Harenkarspel, RV. 199
2 Rosalie Jongejan Cadance Z2 29 Belckmeer, RV. 197,5
3 Jorid Speets Olivia S Z1 25 Harenkarspel, RV. 191,5
4 Nedoera Althai Biwilarda.C Z1 25 Westfrisia, RV. 187
Z1/P-Z2/P, proef 26/30 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Ingeborg Ovaa Gio d’oro Z1 26 Harenkarspel, RV. 198,5
2 Jorid Speets Olivia S Z1 26 Harenkarspel, RV. 196
3 Rosalie Jongejan Cadance Z2 30 Belckmeer, RV. 193,5
4 Nedoera Althai Biwilarda.C Z1 26 Westfrisia, RV. 180
Z1/C-Z1/D-Z1/E, proef 25 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Anna Byrne Banshee Z1 25 Zaanse Ruiters, PC. 191
Z1/C-Z1/D-Z1/E, proef 26 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Anna Byrne Banshee Z1 26 Zaanse Ruiters, PC. 189,5
M1/P, proef 17 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Sharon Broertjes – Ederzeel Vainqueur M1 17 Harenkarspel, RV. 192
2 Jorid Speets impatience M1 17 Harenkarspel, RV. 184,5
3 Noella Van Rossum Beaumonde M1 17 Alcmaria Hippix, RV. 174
4 Lisanne Helder Ciant M1 17 Niedorper Ros Beyaert, RV. 166,5
M1/P, proef 18 (4 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Sharon Broertjes – Ederzeel Vainqueur M1 18 Harenkarspel, RV. 189
2 Jorid Speets impatience M1 18 Harenkarspel, RV. 180,5
3 Noella Van Rossum Beaumonde M1 18 Alcmaria Hippix, RV. 175
4 Lisanne Helder Ciant M1 18 Niedorper Ros Beyaert, RV. 171,5
M1/C-M1/D-M1/E, proef 17 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
x Bo Gouwenberg Diesel M1 17 Duinruiters, PC. De Vrijw
Jury bij C: Spaander, M.
L2/P, proef 13 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Manon Van Hylckama vlieg Kingsley Iquazu L2 13 Alcmaria Hippix, RV. 202
2 Annemiek De Nijs Floor L2 13 Harenkarspel, RV. 182,5
3 Eva Peereboom Empelaer’s Cinclair L2 13 Westfrisia, RV. 169,5
4 Jolanda Munster – Nijman Future L2 13 Hoef V.O.F., Manege De 168
5 Mireille Jansen MDG Vainquer L2 13 Bon Ami, RV. 145,5
L2/P, proef 14 (5 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Manon Van Hylckama vlieg Kingsley Iquazu L2 14 Alcmaria Hippix, RV. 192,5
2 Annemiek De Nijs Floor L2 14 Harenkarspel, RV. 189,5
3 Jolanda Munster – Nijman Future L2 14 Hoef V.O.F., Manege De 172
4 Eva Peereboom Empelaer’s Cinclair L2 14 Westfrisia, RV. 168,5
5 Mireille Jansen MDG Vainquer L2 14 Bon Ami, RV. 159,5
M2/C-M2/D-M2/E, proef 21 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Juul Groot Briljant Star Zhivago M2 21 Groot, Manege 203,5
M2/C-M2/D-M2/E, proef 22 (1 combinatie)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Juul Groot Briljant Star Zhivago M2 22 Groot, Manege 212
M2/P, proef 21 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Mirjam Vriend Tamara M2 21 Duinridders, RV. 175,5
2 Aniek De Vries Endless Love M2 21 Duinridders, RV. 175,5
M2/P, proef 22 (2 combinaties)
Rang Ruiter Paard Kl. P.nr. Vereniging ptn.
1 Aniek De Vries Endless Love M2 22 Duinridders, RV. 182
2 Mirjam Vriend Tamara M2 22 Duinridders, RV. 170,5